Skupina Rónin CZ má svůj playlist oblíbených písní na Spotify

Jelikož je na Spotify běžnou praxí vytvářet různé seznamy skladeb (playlisty) postupně i my jako skupina Rónin pronikáme do jejich tvorby.
Po prvním našem pokusu, který byl vytvořen z písní které nám nabízelo Spotify, jsme přišli na to jak do seznamu přidat ty skladby, které opravdu chceme.
Nyní proto přinášíme druhý playlist, který je tvořen z oblíbených domácích i zahraničních kapel a písní, které tvořily základ hudebního povědomí a vnímání zakládajících členů naší skupiny.
Je možné že časem ještě playlist rozšíříme o některé skladby, ale kdo má zájem může ho zkusit poslechnout už teď.
Odkaz na Rónin CZ Spotify playlist je zde.
Spotify róninCZ banner

Rónin CZ už i na nejhlavnějších platformách

Ačkoliv zbývá ještě doladit pár maličkostí, tak se podařil hlavní záměr a jako vánoční dárek přinášíme to, že je naše Rónin hudba ke stažení a poslechu z různých hudebních platforem a serverů, zejm. Spotify, AppleMusic a YouTube music.
Je také možné ji nově přidávat i do příběhů např. na Instagramu a Tik-Tok, jen s jedinou komplikací, že je nutno při vyhledávání místo zažitého Rónin zadávat "Rónin CZ". Je totiž tolik Róninů, že nám iTunes nepovolil další registraci tohoto názvu umělce do své databáze.
Takže klidně pouštějte, přehrávejte, poslouchejte a sdílejte.
Rónin - distrokid -promo - black
PS: kompletní seznam obchodů a platforem (Spotify, Apple Music, iTunes, Instagram/Facebook, TikTok/Resso, Google Play/YouTube, Amazon, Soundtrack by Twitch, Pandora, Deezer, Tidal, Napster, iHeartRadio, ClaroMusica, Saavn, Anghami, KKBox, NetEase (beta), Tencent (beta), Triller (beta), MediaNet ).

Nové video - Letadlo (unplugged)

Vzhledem k tomu, že za cyklus považujeme minimálně trilogii, tak jsme chtěli začít náš "Unplugged" minimem tří videí a pokud se formát osvědčí, zkusit i víc. Toto video je tedy naším třetím počinem a nese název Letadlo!
Slovy autora je to jakási lehce stylizovaná recese na disko a středněproudé písně doplněná mírně ulítlejším textem s lekcí němčiny na závěr.
Snad se Vám tato kombinace bude líbit a pokud ano dejte ev. "like" a nezapomeňte si dát odběr našeho Youtube kanálu!

PS: i toto video obsahuje v popiscích akordy, takže si píseň budete moci ev. zahrát doma. Audio bude možné si stáhnout z našeho Rónin profilu na bandzone.cz, nebo zde na našem oficiálním webu ronin-band.cz

Jsme na Soundcloudu

Jelikož jsme si uvědomili, že naše skupina ještě nemá svůj profil na hudební platformě Soundcloud, jež je využívána i známými interprety pro sdílení hudby, tak jsme si i my vytvořili profil.
Skladby budeme postupně přidávat, zatím tak kromě našeho alba Oči můžete poslechnout i poslední Unplugged songy.
To co se nám na této formě líbí, je, že se dá komentovat který úsek skladby se posluchači líbí a může tak nám i ostatním zanechat svůj názor na naši tvorbu přímo na křivce písně.
Takže nezapomeňte mrknout a čím víc vás bude a ev. napíšete své hodnocení, tím budeme mít větší radost.

https://soundcloud.com/ronin-skupina

Nové video - Manko lásky (unplugged)

Tak a máme tu další video z naší nové akusticky minimalistické série "Unplugged", tentokrát je to píseň s názvem "Manko lásky".
I toto video obsahuje v popiscích akordy, takže si píseň budete moci zahrát doma.
Snad se Vám i tato píseň bude líbit a pokud ano dejte ev. "like" a nezapomeňte si dát odběr našeho youtube kanálu..
PS: audio bude možné si stáhnout z našeho Rónin profilu na bandzone.cz, nebo z našeho oficiálního webu ronin-band.cz