Nový videoklip k písni Půjdu

27.6. 2019 v 7 hodin večer poprvé použijeme novou funkci YouTube "premiéra" pro zveřejnění nového hudebního klipu "Půjdu" skupiny Rónin na našem kanálu.
Dejte si odběr, nebo na stránce premiéry klikněte a přihlaste si připomínku přímého přenosu, tak aby jste o novinku nepřišli!

Pokud tento článek budete číst po premiéře, tak vezte, že video bude možné najít i potom na našem youtube kanálu.

Ohledně audio verze  je možné si píseň poslechnout zde na oficiálních stránkách v nové podsekci médií: Singles.

Pro ev. stažení audia ale zatím použijte prosím server Bandzone.

Pujdu_miniatura_xl


https://www.youtube.com/watch?v=b1ib0zV3XYU

Rónin v Internetové KLIK Tv a na rádiu Sounwave

Jelikož jsme byli osloveni internetovou televizí KLIK.tv, tak jsme nahráli na jejich výzvu náš nejnovější videoklip Zvláštní rok na jejich server, tak aby byl připraven k vysílání a nyní už ho můžete shlédnout. Zároveň jsme si zde kromě odkazu na píseň založili i  Rónin profil, tak aby si o nás diváci mohli přečíst nějaké další informace.

No a z Klik TV nám doporučilo zkusit oslovit Rádio Soundwave a i tam nabídnout naší píseň. Momentálně máme tedy i na tomto rádiu Rónin profil a pokud by byla naše píseň pro posluchače zajímavá můžeme se zde dostat i do hitparády.

Vydáváme album Oči

Někdy je cesta rovná a někdy se klikatí. K dokončení alba Oči se Róninovi klikatila celkem dost, neboť od jeho nahrání, k procesu jeho vypuštění do světa uběhlo pár let.

Naše album jsme nahrávali sami a dokonce i sami míchali a přestože je to dnes běžná praxe pro nás to nebyl vůbec jednoduchý proces. Od nakoupení potřebných propriet, nahrávadel a upgradu PC, po zvládnutí softwaru a hodinám strávených při finálním mixu.
Možná pro někoho nebude zvuk nahrávek perfektní, ale rozhodli jsme se dát už konečně nahrávky do světa, neboť už víc pro zlepšení udělat neumíme a tak lze nahrávky brát i jako dokument doby v které vznikaly.
Doufejme, že se vám bude naše hudba líbit a pokud ano můžete naši skupinu podpořit tím, že si album v elektronické podobě koupíte na portálu Vivala.cz za směšnou cenu 60,- kč.

Album pak lze samozřejmě poslouchat i zde na našich oficiálních stránkách v sekci Média ->player -> Oči a pak také na známé stránce Bandzone

Zde ještě obrázky alba, které jsou připraveny pro původně zamýšlené vydání na fyzickém CD.

Titulní strana alba Oči

Vnitřní strana alba Oči

Zadní strana aba Oči

Vydáváme novou píseň "Zvláštní rok"

Rónin - Zvláštní rok
Rónin - Zvláštní rok

Vzhledem k tomu, že Rónin momentálně prochází stádiem hibernace rozhodl se jeho výhradní autor dál pokračovat v tvorbě a postupně zveřejňovat nové nahrávky.
Tato píseň "Zvláštní rok" je první z této série a zároveň první na kterou byl vytvořen oficiální videoklip Rónin.
Nezbývá, než popřát, ať se Vám líbí.

Klip najdete na odkazu níže:

https://youtu.be/vbHM2QuUs1M 

Samotnou píseň lze zatím najít jen na Bandzone.

Koncert "Trávobraní"

Rónin na Trávobraní 2015

Po posledním koncertu v domácím prostředí jsme se další víkend přesunuli do pro nás vzdálenějších Václavic u Liberce do Statku u špičky, kde se konala akce s názvem Trávobraní. Po malé zajížďce jsme se dostali na místo včas a během obdivování zvláštních uměleckých dekoračních předmětů zaplňujících celý statek a sledování dokumentu o Plastic people of the universe jsme zjistili že od našeho posledního koncertu zde se nebude hrát ve stodole, ale v historickém hostinci.

Jako první hrála naše spřátelená skupina Era Vulgaris svůj fajnový garage crossover a publikum tak hezky rozehřála, poté jsme hráli my. Pódium bylo velmi malé a těsné, zvučili se tedy jen nejnutnější aparáty, ale zvuk byl super a to je základ, pro dobrý výkon. Přestože jsme byli ve společnosti lidí spíše undergroundové komunity, tak se publikum nebojácně naší hudbou bavilo, skákalo a dokonce s námi zpívalo refrény, což se nám zatím ještě nestalo. Prostě podařený koncert se vším všudy.

Domů jsme odjížděli výborně naladěni a s pocitem, že naše snažení má smysl. :-)

Trávobraní 2015 - plakátUměníUměni

 

 

Další články...

  1. Koncert "Vypsaná fiXa"