Koncert "Vypsaná fiXa"

18.9. 2015 měl být pro naši skupinu svým způsobem výjimečným dnem, neboť jsme poprvé hráli před velmi známou skupinou a tou byla Vypsaná fiXa.

Celá akce se odehrávala v prostorách lomnického zámku a je nutno říci, že se povedla.

Náš koncert byl subjektivně plný touhy hrát na domácím území co nejlépe, takže k úplnému koncertní pohodě a ztráty nervozity došlo tedy až poněkud déle než jindy, ale i tak jsme si naše hodinové vystoupení užili a to i včetně přídavku. Jako skupina neslyšíme jak to zní do publika, ale díky výborným zvukařům jsme se na pódiu slyšeli velmi dobře a to pak není hraní taková dřina :-).

Po nás nastoupila další před skupina Marvan - Narvan tribute band, která hrála velmi dobře převzaté skladby zesnulého Narvana, což je jak prohlásil náš bubeník "taková Česká verze Redhot Cilli Peppers", s čímž se dá jen souhlasit, ale tato hudba do skladby celého večera výborně zapadala.

Pak konečně došlo na hlavní hvězdu a tou byla Vypsaná fiXa. Její playlist tvořily převážně skladby z posledního alba "Krásný smutný den". K těm nejznámějším evergreenům tak došlo od druhé poloviny představení a vše vrcholilo až k oběma přídavkům.

Koncert to byl nicméně velmi pěkný až by se dalo říci "parádní". Zpěvák nicméně zavzpomínal, jaké že to bylo pěkné hrát dříve v klubu AION a že ho mrzí, že už není. Lomnické publikum bylo akční a zpívalo spoustu písní spolu se zpěvákem a tak bude na co vzpomínat.

Doufáme že jsme ke kvalitě večera přispěli i my naším vystoupením.