30. 7. 2016 jsme se Róninem zúčastnili akce s názvem Slizská stopa vol. 2 🏍️🔥, kterou organizovali příznivci motorismu a členové klubu Crazy Snails 🐌💨.
Konkrétně se jednalo o „nevelký moto sraz v prostoru vyhořelého kravína“ 🔥🏚️ ve vesnici Kamení nedaleko Sychrova.
Celý motosraz sice zahajovala tzv. spanilá jízda motorkářů 🏍️💨, ale my jsme přijeli až po ní. Zrovna probíhala uvítací řeč a první ze zábavných soutěží 🎯🍺, které provázely celý večer a vyplňovaly čas mezi přestavbami kapel na pódiu.
Náš Rónin hrál jako první 🎸🔥 a hned po něm Era Vulgaris 🎵, kapela, s kterou jsme se spříznili díky společné historii na Stárpleji. Další z vystupujících kapel pak byly indie rocková D’Branx 🎸 a pardubičtí Věc Makropulos hrající crossover-rap 🎤🔊.
Celý večer jsme si užili a pořadatelům děkujeme za pozvání! 🙏🍻
🎪 Fun fact:
Mezi soutěžemi nechyběla disciplína „otevři lahváč čímkoliv“ (kotouč z BMW, klacek, stranový klíč 36, tvrdý chleba…), jízda zručnosti se spolujezdcem (ukousni největší kus klobásky na provázku), hod ráfkem na přesnost nebo hod do dálky bubnem z Tranzitu. 🏍️🔧🍺

